CZĘSTOCHOWA PARKITKA NOWE M2 + KOMÓRKA + MIEJSCE PARKINGOWE
TORO Nieruchomości Paulina Zarzycka

Biuro TORO Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwupokojowego mieszkania o powierzchni 37,83 m2 położonego na II piętrze w 5-piętrowym bloku mieszkalnym z windą z 2023 r. na osiedlu Parkitka w Częstochowie (ul. Poleska). Mieszkanie jest w stanie deweloperskim, środkowe, z przestronnym salonem z aneksem kuchennym z wyjściem na duży balkon (6,3 m2). Mieszkanie sprzedawane jest w cenie wraz z komórką (5 m2) naprzeciwko mieszkania oraz miejscem parkingowym na zewnątrz budynku obok wejścia do klatki schodowej.

Mieszkanie składa się z:

– pokoju dziennego z aneksem kuchennym i komunikacją (24,42 m2)

– sypialni (9,09 m2)

– łazienki (4,32 m2).

Okna wychodzą na wschód. Mieszkanie jest w stanie deweloperskim: na ścianach tynki, na podłogach wylewki, okna (PCV), drzwi zewnętrzne, grzejniki, instalacja wodno-kanalizacyjna, elektryczna, siła, światłowód, wideofon (z podglądem na kamery przy wejściu do klatki schodowej i wjeździe na parking). Do wspólnego użytku właścicieli lokali mieszkalnych jest rowerowania (obok klatki schodowej) oraz taras na dachu budynku. Wjazd na parking poprzedzony jest szlabanem na pilota. Opłaty do wspólnoty niezależne od zużycia i ilości osób wynoszą około 258 zł. Ciepła woda i ogrzewanie są z sieci miejskiej.

Lokalizacja budynku jest bardzo dobra, blisko przystanki autobusowe, szkoły, przedszkola, przychodnie, apteki, sklepy, punkty usługowe, restauracje, place zabaw, biura, centrum handlowe, szpital, szybki dojazd do centrum miasta.

Wskaźnik rocznego zapotrzebowania na energię użytkową EU = 38,20 kWh/(m2 · rok)

Wskaźnik rocznego zapotrzebowania na energię końcową EK = 68,72 kWh/(m2 · rok)

Wskaźnik rocznego zapotrzebowania na nieodnawialną energię pierwotną EP = 32,94 kWh/(m2 · rok)

Jednostkowa wielkość emisji CO2 ECO = 0,02 t CO2/(m2 · rok)

Udział odnawialnych źródeł energii w rocznym zapotrzebowaniu na energię końcową Uoze = 54,17 %

KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI!!! TORO Nieruchomości współpracuje z profesjonalnym doradcą kredytowym, rzeczoznawcą majątkowym, notariuszem, audytorem energetycznym oraz ekipą remontową. Dla klientów możliwość zwrotu 10% wartości zakupów w OBI na kartę podarunkową w ramach „pakietu remontowego plus”. Cena do negocjacji!!!

Więcej informacji udzieli Państwu w dni robocze oraz soboty agent nieruchomości Paulina Zarzycka tel.: 795718001.

Zamieszczona oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny.

WordPress Cookie Plugin od Real Cookie Banner