SŁONECZNE M5 CZĘSTOCHOWA RAKÓW

Biuro TORO Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży czteropokojowego mieszkania o powierzchni 63,70 m2 położonego na III piętrze w 4-piętrowym bloku w dzielnicy Raków w Częstochowie (okolice ul. Mireckiego). Mieszkanie jest słoneczne, dwustronne, rozkładowe, z przestronnym salonem i loggią (około 1,5 m2).

Mieszkanie składa się z:

– salonu (na ścianach tapety, na podłodze wykładzina pcv, około 17 m2)

– sypialni (na ścianach tapety, na podłodze wykładzina pcv, około 8 m2)

– sypialni (na ścianach tapety, na podłodze wykładzina pcv, około 10 m2)

– sypialni (na ścianach tynki, na podłodze wykładzina pcv, szafa typu komandor, około 11 m2)

– kuchni (na ścianach gipsówki, glazura i boazeria, na podłodze terakota, meble, kuchenka gazowa, terma, około 6 m2)

– łazienki (na ścianach glazura, na podłodze terakota, prysznic, umywalka z szafką, wc podtynkowe Geberit, grzejnik drabinkowy, junkers, około 3 m2)

– przedpokoju (na ścianach tapety, na podłodze terkota, około 8,7 m2)

Okna wychodzą na wschód i zachód. Wymieniona została stolarka okienna (PCV), drzwiowa zewnętrzna, instalacja wodno-kanalizacyjna w łazience. W cenie wyżej wymienione meble i sprzęt. Czynsz z ogrzewaniem wynosi około 640 zł. Do mieszkania przynależy piwnica. Mieszkanie posiada uregulowany stan prawny oraz założoną księgę wieczystą (prawo własności lokalu mieszkalnego). Mieszkanie jest dostępne od zaraz.

Blok jest z 1977 r. po termomodernizacji. Lokalizacja budynku jest dobra, blisko przystanki autobusowe, tramwajowe, PKP, sklepy, supermarkety, zakłady pracy, centrum handlowe, szkoła, przedszkole, przychodnia, bank, apteka, poczta, park, place zabaw, obiekty sportowe (boiska, place ze sprzętem do ćwiczeń, basen, siłownia), szybki dojazd do gierkówki.

Wskaźnik rocznego zapotrzebowania na energię użytkową EU = 118,10 kWh/(m2 · rok)

Wskaźnik rocznego zapotrzebowania na energię końcową EK = 166,59 kWh/(m2 · rok)

Wskaźnik rocznego zapotrzebowania na nieodnawialną energię pierwotną EP = 106,62 kWh/(m2 · rok)

Jednostkowa wielkość emisji CO2 ECO = 0,05 t CO2/(m2 · rok)

Udział odnawialnych źródeł energii w rocznym zapotrzebowaniu na energię końcową Uoze = 37,59 %

KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI!!! TORO Nieruchomości współpracuje z profesjonalnym doradcą kredytowym, rzeczoznawcą majątkowym, notariuszem, audytorem energetycznym oraz ekipą remontową. Dla klientów możliwość zwrotu 10% wartości zakupów w OBI na kartę podarunkową w ramach „pakietu remontowego plus”. Cena do negocjacji!!!

Więcej informacji udzieli Państwu w dni robocze oraz soboty agent nieruchomości Paulina Zarzycka tel.: 795718001.

Zamieszczona oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny. Przedstawiony plan mieszkania ma charakter poglądowy, nie stanowi rysunku technicznego budowlanego i nie może być podstawą do projektowania i remontowania mieszkania.

WordPress Cookie Plugin by Real Cookie Banner